Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilverglas

LAGE PRIJZEN
beperkte hoeveelheid !
89,00 €
-18% 73,00 €
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een vertraging, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 29 mei en 04 juni van 6,00 € Andere bezorgmethoden >
Kleuren + info
Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilverglas

Verfraai uw huis met chic door de set van 5 Certa spiegels van 24x24 cm en 34x34 cm met zilveren lijst op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende maten uit de Certa-serie voegen een sublieme, designertouch toe aan uw inrichting. Deze sierstukken met hun pure stijl voegen een vleugje sprankeling toe aan uw kamers.

Meer informatie
Kleur Zilver
Materiaal detail PVC *, glas PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires.
Bestemming Interieur
Aantal producten Set van 5
Afmetingen Kleine spiegel : L24 x P24
Grote spiegel : L34 x P34
Nettogewicht (kg)3.7000
Afmetingen van het pakket Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm
Prijs in het algemeen gevonden 169,99 €

We hebben andere producten gevonden die u misschien leuk vindt