Set van 7 Certa Diamond Shaped Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart en Goud

LAGE PRIJZEN
beperkte hoeveelheid !
124,00 €
-18% 102,00 €
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een vertraging, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 29 mei en 04 juni van 8,00 € Andere bezorgmethoden >
Kleuren + info
Set van 7 Certa Diamond Shape ingelijste spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Set van 7 Certa Diamond Shape Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud Set van 7 Certa Diamond Shaped Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart en Goud

Fleur uw huis chic op door de set van 7 Certa Diamond Shaped Framed Mirrors 24x24cm en 34x34cm Black and Gold op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende maten uit de Certa-serie geven uw huis een sublieme designtoets. Deze sierstukken met hun pure stijl geven uw kamers een sprankelend accent.

Meer informatie
Kleur Zwart / Goud
Materiaal detail melamine *, PVC *, glas melamine * : spaanplaat bedekt met een duurzame melaminelaag, gebruikt voor meubels, kasten en decoratieve accessoires. PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires.
Afmetingen Petite dimension : L24 x P24
Grande dimension : L34 x P34
Nettogewicht (kg)6.4000
Afmetingen van het pakket Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm
Aantal producten Lot van 7
Prijs in het algemeen gevonden 269,99 €

We hebben andere producten gevonden die u misschien leuk vindt